خوبیم


یک: بالاخره روز کنکور هم رسید و گذشت. نوین هم از کنکوری که داده، راضی به نظر می‌رسد.برای کنکور امسال خیلی زحمت کشید. خیلی درس خواند. از همان اول مهر پارسال طبق برنامه قلمچی جلو رفت. تراز آزمون هایش هم خیلی بهتر از پارسال بود.  امیدوارم نتیجه ای که می‌خواهد را هم بگیرد. گرچه که خیلی ها معتقد بودند، کنکور امسال تجربی، از سال گذشته سخت تر بوده.

دو: آقا ما یک اشتباهی کردیم، دیدیم دایی مان چند سال است ایران نیامده، گفتیم امسال بعد از کنکور نوین، دوتایی برویم آلمان به دیدارشان. هم دیدار تازه شود و هم نوین اروپا را ببیند. هنوز هیچی نشده و حتی بلیط نگرفته یک میلیون تومان خرجمان شده. خرج چی؟ ارائه درخواست ویزا به سفارت. نفری شصت یورو آنجا از آدم می‌گیرند که مدارکش را بررسی کنند. بعد همه مدارک را باید به آلمانی ترجمه کرده باشی. خلاصه ده برگ مدرک دادیم به دارالترجمه، که سیصد هزارتومان هم برای آن گرفتند. نفری شش قطعه عکس جدید هم باید ارائه می‌دادیم، شد سی و شش هزار تومان. خب به آدم فشار می‌آید. تازه نمی‌دانیم ویزا بهمان می‌دهند یا نه.بخصوص به نوین. برای جوابش هم باید تا اواسط مرداد صبر کنیم.


سه: داشتم همین غرها را به حمید می‌زدم. همین‌ها که انقدر خرج کردیم و آخرش هم معلوم نیست که ویزا می‌دهند یا نه. حمید گفت من حاضرم پنج میلیون دیگر هم بدهم اما شما ها نروید.

/ 10 نظر / 16 بازدید
Shady

روز کنکور خیلی یاد نوین بودم. من خودم هم دو بار کنکور دادم و می‌دونم سال دوم چقدر همه چی سخت‌تره، چون یکبار تجربه‌اش رو از سر گذروندی... امیدوارم نتیجه‌ دلخواهش رو بگیره :) امیدوارم ویزا هم بگیرین و نوین خستگی این دو سال رو با این سفر بدر کنه.

الهام

برای نوین جان ارزوی موفقیت میکنم

فرید

سلام، خوبی تراوین پر طرفدارترین بازی آنلاین دوباره زنده شد. بازی تراوین بزرگترین و پر طرفدارترین بازی آنلاین در ایران مجددا راه اندازی شد. سرور های جدید مجهز به بازی تراوین نسخه 4 می باشند و به تازگی راه اندازی شده اند جهت آغاز بازی و شروع فتوحات جدید هم اکنون بازی را آغاز نمایید.(به آدرس جدید سایت دقت نمایید) http://ts1.traviand.ir هم اکنون می توانید بازی تراوین نسخه 4 را آنلاین و رایگان بازی کنید در صورتی که با این بازی آشنایی ندارید راهنمای بازی را از اینجا بخوانید: http://t4answers.traviand.ir آدرس جدید www.traviand.ir را به خاطر بسپارید.

نسیم

چه این روزها هرجا می رویم همه خوبند. خوب بمانید/بمانیم [لبخند]

بیتا

به مهندس بگو برای یک میلیونش روی من حساب کنه :)

اروپا رفتن خرج داره دیگه! این م غر زدن داره؟ تا باشه سفر اروپا باشه، گشت و گذار باشه، فقط مریضی و مرگ و میر نباشه.

رعنا

خوششششششششششششششششششششش به حالتون اگه ویزا بشود جور.... چقدر هم توی این سفارتخونه های اروپایی مخصوصا المان ایرانی هارو تحقیر میکنن ..هی باید بری بیای تازه بی محلی ها و بی احترامی های کارمندای المانی و حتی ایرانی سفارت رو هم باید تحمل کنی ..

رویا

به به، به این همت و البته به اون تک پیام اخر اقا حمید! میگم کتاجان بنظرم پیشنهاد اقا حمید رو روی هوا بزن هفت تومنو بگیر بزار جیبت بعدشم زنگ بزن اقای دایی دعوت مفصلشون کن تشریف بیارن ایران و یه سفر خوب و مفصل هم همزمان با اومدن دایی برید و هفت تومن رو هم که از همین الان اگه گرفتی بگو روش برنامه ریزی کنیم[چشمک]

پرتابه

سلام دوست عزیزم روزگارت خوش من از پرتابه اومدم. خواستم بهت بگم اگه خواستی مینیمال هاتو جایی غیر از وبلاگت بنویسی پرتابه به شدت توصیه میشه. به خصوص این که هیچ محدودیتی تو نوشتن نداری. پیشاپیش خوش اومدی به پرتابه