هیچگونه!

از بعد از تعطیلات نوروز،کیفیت اینترنت ما خیلی خراب شده. یا کلاً قطع است، یا اینکه وقتی وصل است، فیلترشکن کار نمیکند، یا اینکه وقتی کار میکند هم مثلاً توی فیس بوک میتوانم بروم اما فقط برای تماشا. هیچ فعالیتی نمیتوانم انجام دهم . حتی یک کامنت هم نمیتوام بگذارم.

سال نو هم آمد. بدون درد و خونریزی. هوا یکهو گرم شده. انگار نه انگار که فروردین باید هنوز کمی خنک باشد. مثل اردیبهشت است.

از دیشب کمی گلو درد دارم. کمی احساس سرماخوردگی میکنم.بجز  این همه چیز مثل سابق است.

تعطیلات خود را چگونه گذراندیم؟ هیچگونه! همینطور توی خانه بودیم. بجز یک روز که دو-سه جا، خانه ته مانده بزرگترهای فامیل رفتیم عید دیدنی، دیگر هیچ جا نرفتیم. چرا چرا! یک روز هم حمید هوس پیاده روی کرده بود، با هم رفتیم پارک آب و آتش. که نه آب داشت و نه آتش. من کمی از گل ها و پرنده ها عکس گرفتم.

بقیه اش توی خانه بودیم. تا ظهر خواب و تا سه بعد از نیمه شب بیدار. سر خودمان را یکجوری گرم میکردیم.حتی سیزده به در هم حمید و نوین هر دو سردرد داشتند و خوابیده بودند و من رفتم پشت بام دوری زدم و سیزدهم را آنجا به در کردم.

روی هم رفته عید آرامی بود اما تنها بدیش این بود که نوین از هوای بهار به شدت دچار حساسیت های آلرژیک شده و بخصوص سردردهای ناشی از حساسیت های سینوسی میگیرد و همین موضوع باز جلوی درس خواندنش را تا حدودی گرفته. و من دیگر واقعاً نمیدانم باید برای سردردهاش چکار کنیم. 

زیاده عرضی نیست

/ 9 نظر / 19 بازدید
نسیم

امسال سال آرامی بشود برایت مثل عیدش اما کسالت بار نباشد. نوین هم به هرچه دلش می خواهد برسد. خدا را چه دیدی شاید بخت یار من شد از نزدیک این خانم کتا جان نازنین را هم دیدم. چه سالی بشود امسال [لبخند]

رعنا

برای سردردهای نوین آمپول های انتی هیستامینی هست که اسمش یادم نیست یه دکتر عمومی ببرش ...

کتا

رعنا جانم میگم بهش. اما حتی حاضر نمیشه قرص آنتی هیستامین بخوره. میگه همه آنتی هیستامین ها خواب آور هستن و وقتی خوابش بگیره کمتر میتونه درس بخونه تا موقعی که سردرد داره :(

یاسمین

سلام یه سوال از حضورتون داشتم میخواستم برم کلاس پیانو ممکنه راهنماییم کنید ممنون

کتا

یاسمین جان سلام. چند تا سوال اول اینکه چند سالته؟ دوم اینکه آیا توی خونه پیانو داری؟ سوم اینکه به چه نوع پیانو زدنی علاقمندی؟ کلاسیک ؟ چهارم اینکه آیا قبلاً هیچگونه آموزش موسیقی دیدی؟ اینا رو برای این پرسیدم که بتونم راهنمایی درستی بهت بکنم.

آذر

لطفا بنویسید که لاله و سنبل ها گل دادند؟

رعنا

سلام کتاجون...به نوین بگو این امپولا که گفتم سه تا با هم میزنن جیک ثانیه خوب میشه....البته اگه واقعن دلیلش الرژی باشه...[لبخند]

کتا

آذر جان لاله ها کمی برگهایشان رشد کرد اما گل نداند. سنبل ها اما نه. فقط در حد دو- سه سانت بالا آمدند از خاک. : (