آخرین اخبار

بله! ما برگشته‌ایم.

بله! نوین فعلاً دو جا اسمش در آمده. یکی شهید بهشتی، رشته زیست شناسی سلولی ملکولی و یکی دیگر دانشگاه آزاد مشهد، پزشکی.
نه! هنوز نمی‌دانیم چه می‌شود. اگر چه که خیلی علاقه به پزشکی دارد، اما دوست ندارد برود مشهد و فعلاً شهید بهشتی را ثبت نام کرده و منتظر نتیجه پردیس‌های بین‌الملل است.


بله! حساب کردیم دیدیم از نظر مخارج، آزاد مشهد با بین‌الملل خیلی تفاوتی ندارد. چون در مشهد باید به فکر خانه و خرج زندگی هم باشیم برایش. اما اگر این بین‌المللی‌ها را تهران و کرج قبول شود، خب خرج خانه و زندگی ندارد.


بله! ما خوشحالیم! خودش؟ نه هنوز. گفتم که! منتطر نتیجه بین‌الملل است.
 چند است؟ والا ما که مطمئن نیستیم هنوز ولی می‌گویند انگار سالی پانزده میلیون در می‌آید. بله! می‌شود حدود چهار هزار یورو! ها!ها! خب ما عادت کرده ایم همه چیز را به یورو تبدیل کنیم. مجدداً ها! ها!
نه والا! نداریم! البته اگر ماشین بزرگه‌مان را بفروشیم خواهیم داشت. آن هم به شرطی که بقیه پول را به حمید ندهیم. چطور؟ چطورش اینطور که ما از مسافرتمان یک پانصد یورویی و شش تا صد دلاری برگرداندیم. چون سعی کرده بودیم جلوی خودمان را بگیریم و تا ته پولمان را خرج نکنیم. بعد پول را دادیم دست حمید و روز بعد بهمان گزارش داد که چون یکی از همکارهای شرکت نیاز مالی داشته، پول را داده به او! این به آن معناست که همسرمان توی حساب خودش الان چهار میلیون پول نداشته که قرض بدهد به آقای همکار. پس به این نتیجه میرسیم که اگر بچه‌مان دانشگاه پولی برود، فعلا باید ماشین بفروشیم تا بعد ببینیم چه می‌شود.


آه راستی بله! روز آخر سفر رفتیم سالزبورگ. دو تایی. من ونوین. عالی بود. عالی. اگر گذرتان به شمال اتریش یا جنوب آلمان افتاد، دیدن سالزبورگ را از دست ندهید.

/ 6 نظر / 20 بازدید
مراد

"ها ها" هاتو از کی یاد گرفتی میمنت؟

دخترك

سلام خانمي اي شالا خير......

بی بی

مبارکه. خیرشو ببینید. امسال کنکور چه طور بوده بقیه هم خوب قبول شده اند؟ یاد میاد سالها قبل یک بنده خدایی دخترش قبول نشده بود می گفت امسال هیچکس قبول نشده و من در دلم می گفتم پس این اسامی توی روزنامه چی بود که ما دیدیم؟ و بعد متوجه شدم منظورش همکلاسی ها و دوستان دخترش بود

نرگس

مبارک باشه یه عالمه، انشالله هر چی دوست داره و هر چی به صلاحشه پیش بیاد، البته که ربطی به من ندارد و اصلا به من چه اما یک چیز کوچولو بگم و در برم از اینجا، حالا که خرجش میشه 4000 هزار یورو در سال یه حساب سر انگشتی بکنید مثلا ببینید اگه بره خارج از کشور درس بخونه چی میشه؟؟ البته می دونم بحث رفتن و بحث تنها موندن توی یه کشور دیگه خیلی مهمه اما آپشنی ه که اگه کسی به درس خوندن (صرف درس خوندن نه زندگی کردن در خارج از کشور) علاقمنده خیلی خوبه، من اینچا به بچه های لیسانس واقعا حسودی ام میشه بابت سطح آموزشی ای که دارن و سیستم تحصیلی اشون، ببخشید دخالت کردم، صرفا یه پیشنهاد بود :)... خیلی به نوین تبریک بگید و این یعنی نتیجه همه تلاش و زحمتاش :)

لیلی

مبارک باشد کتا جون.

ادمین

سلام.وبلاگ خوبی دارید.اگه با تبادل لینک موافق هستید ما رو به اسم "وبلاگ سایت 5040 " لینک کنید و به ما خبر بدید تا شما رو لینک کنیم.ممنون. آدرس وبلاگ : panjah40.blogfa.com