همینجوریانه

 

یک: از سر و کله زدن با این اینترنت خسته شده‌م. دیروز آخرین مهلت پرداخت و تمدید قراردادم با شاتل بود و نرفتم و پول به حسابشان نریختم و تمدیدش نکردم هنوز. مرددم که تمدید کنم یا نه؟ اصلن این اینترنتِ زاغارت به چه درد می‌خورد؟ تنها کار مفیدی که من باهاش می‌کنم بازی‌ است!

بدون فیلترشکن که مفت نمی‌ارزد. با فیلترشکن هم جانم را به لبم می‌رساند که یک صفحه را باز کند.

دو: در فکر خانه تکانی‌ام. کار خوبی است. دل آدم را سبک می‌کند.

سه: سه هفته‌ی گذشته را هر جمعه صبح با حمید رفتیم کوه. عالی است. عالی. همگان را نصیحت می‌کنم به کوهنوردی هرچند کوتاه مدت.

چهار: نوین دارد سخت درس می‌خواند. فردا آزمون قلمچی دارد. چهارماه و نیم مانده تا کنکور. چهارماه و نیم چشم به هم بزنیم می‌گذرد.اما بعدش نمی‌دانم چه می‌شود. وضع کشور تا آن موقع چطور خواهد بود؟

پنج: مغزم ساکت است. این حرفهایی که تا شماره چهار گفتم را هم به زور از توی مغزم در آوردم.

شش: خداوند آخر و عاقبت همه‌مان را به خیر کند

هفت: موءَیٌد باشید!

هشت توی پرانتز: موید یعنی چه؟

/ 21 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یواشکی

با مطلبی به نام "قحطی قطعی است" به روز هستم و منتظر حضور سبزت [گل]

مهران

فیلم لوک خوش دست رو دیدین، با بازی عالی پل نیومن؟ یه صحنه ای داره که هر چی مشت می خوره و ولو می شه باز پا می شه وامیسه و باز می خوره و می افته. حکایت ماست. عادت کردیم به چپ و راست خوردن و افتادن و باز پا شدن، هیچ اتفاقی هم قرار نیست بیفته. این آرامش که می گید و این خالی بودن و بی هیچ بودن مال عادته و چنین خواهد بود.

ماهی حوض

سلام هایکونویس گرامی با پستی متفاوت درانتظار نقد و نظر شما هستم اولین تجارب هایکونویسی میتراییک ! از من در این پست با چندهایکو وسن ریو و شاید شعر کوتاه میتراییک ! بروز کرده ام نقد ونظر تحلیلی شما می تواند بر کلیت کار وپس آن جزییات کارها راهگشا و چراغ راهی باشد. http://piscina.blogfa.com

دکتر کتابفروش

سلام! میدونستید که شما از مامان من کمتراز یک ماه کوچکترید!!![قلب]

بلانش

خانوم کتایون عزیز خانوم کتایون جان خانوم کتایون مهربان و عزیز ... [گل][گل][گل]

محمد

سلام همه مان خسته شدیم! خانه تکانی اما کمر من هم به درد می آورد!! موافقم! انشاا... که موفق باشد، انشاا... که بهتر می شود! خوش به حالت! من شب ها به زور مغزم را خفه می کنم تا بتوانم بخوابم! بس که فکر و خیال هست... به خیر می کند، فقط باید بهش اطمینان کنیم! همچنین! فکر کنم مترادف موفق باشد!

مینا

هنوز اینترنت نداری یعنی کتا جان؟

مینا

اینترنت نداری هنوز یعنی؟

sherry

کتایون عزیز سال نو رو به تو نوین و همسر محترمت شادباش میگم. امیدوارم روزهای بهتری در انتظار شما و همه ی ایرانیان باشه. دختر گلت رو از طرف من ببوس.[گل]