آنکس که نداند

بر خاک من بنویسید/ او ندانست/ و هرگز نخواست که بداند/ من هرگز نخواستم بدانم/ فقط زیستن آب را تماشا کردم/ و سکون خاک را/ من آنچه را اندیشیدم/ رها کردم ... بیژن جلالی

باز هم ای دی اس ال!

چه مکافاتی شده این ای دی اس ال گرفتن برای خانه جدید! پارس آنلاین که دو ماه است هی می گوید پورت خالی برای آن منطقه ندارد. زنگ زدم شاتل می گوید برای اشخاص حقیقی ندارد برای اشخاص حقوقی دارد. گفت اگر شرکت ثبت شده دارید به نام شرکت بگیرید. من هم خوشحال گفتم باشه!

گفت ولی با سرعت ٢۵۶ و ماهیانه ۴۵ هزار تومان هزینه ! ... خب به پارس آنلاین بیچاره دارم ماهی ١۵ هزار تومان می دهم این یعنی سه برابر! اما چاره چیست؟ من پشت تلفن قبول کردم. حالا یک احساس بدی دارم.

ولی همین الان، درست در فاصله ی بین پاراگراف قبلی و این پاراگراف که انگشت هایم همینطور با همان احساس بد معطل روی کی بورد مانده بودند, یکهو  یک فکر خوبی به ذهنم رسید و آن اینکه در آینده ی نزدیک مودم وایر لس به خرج همه ده واحد بگیریم و این ماهی ۴۵ هزار تومان را تقسیم بر ده کنیم و این خط ای دی اس ال را در اختیار هر ده واحد هم بگذاریم که در آن صورت می شود ماهیانه چهار هزار و پانصد تومان! خب از این فکر لبخندی بر لبم نشسته و چشم هایم برق شیطنت می زند!

+ کتا ; ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/٧/٢٩
comment نظرات ()