آنکس که نداند

بر خاک من بنویسید/ او ندانست/ و هرگز نخواست که بداند/ من هرگز نخواستم بدانم/ فقط زیستن آب را تماشا کردم/ و سکون خاک را/ من آنچه را اندیشیدم/ رها کردم ... بیژن جلالی

 

الان آفتابیه... اما همون سفیدی ای که ساعت ۷ صبح ریخته بود روی همه ی زمینا و همه ی شاخه ها و همه ی تیر آهن ها، کافی بود که کاسه کوزه ی کار ما رو به هم بریزه.

 فراهم کردم مجوز از راهنمایی رانندگی برای عبور جرثقیل و بستن کوچه و فراهم کردن بیست نفر پرسنل همه ش با همون صبح برفی به باد رفت.

 امروز هم کار تعطیل شد و کرایه ی دوربین های نقشه برداری و نگه داشتن جرثقیل ها و پول زوری که برای جواز عبور به راهنمایی رانندگی دادیم.

ساعت هفت و نیم همه پراکنده شدند و کار امروز هم به تعویق افتاد. حالا این آفتاب و این آسمون آبی ....

....

هفته ی گذشته نتونستم بنویسم.

به اختصار عرض شود که :

 ۱- کامپیوتر توی خونه ندارم و نوشتن توی وب محدود به ساعات پیش از ظهر توی شرکته اونم به شرطی که تمرکز کافی داشته باشم. و هی از پشت میزم صدام نکنند.

۲- هفته ی گذشته چند روزی گرفتار یک عفونت داخلی هم بودم که الان هم باید یادم باشه که ساعت ۳ مثل دیروز آنتی بیوتیکم را فراموش نکنم.

۳- دیروز طی یک حرکت احمقانه که صد در صد تقصیر خنگ بازی خودم بود و خودم را نمی بخشم ( اینجا یاد آن جمله می افتم که توی مجله ی دخترک بود که گفته بود : به یاد داشته باشیم که تنها لازم نیست دیگران ما را ببخشند بلکه خودمان هم باید خودمان را ببخشیم) خلاصه تصادف کردم و حدود پانصد هزار تومان خسارت به بار آوردم. دلم می خواهد هرچه زود تر بدهم اش صافکاری و رنگ اما رئیس می گوید که مهم نیست و الان خرج های مهم تری داریم.

۴- خبر جالب اینکه دخترکم شور و شوق عجیبی برای راه اندازی یک نشریه داخلی توی مدرسه نشان داده و یک شماره مجله هم انتشار داده که با تشویق های مسولین همراه بوده و دیروز با مدیر مدرسه جلسه داشته. و با چه شور و شوقی همه ی ماجرا ها را تعریف می کرد...دلم می خواست همه ی دنیا شعف اش را می دیدند.

۵- امروز تولد دلارامه. یادم نره. برم ببینم این آدمک چوبی ها که برای طراحی فیگور مناسب هستند چند اند.

۶- گرفتار  یک جور سر در گمی هستم که اوایل برایم نا آشنا بود و تازگی ها با هم انگار رفیق شده ایم.

۷- بیایم وبلاگ های شما را بخوانم ببینم توی این هفته چه گذشته؟

 

 

 

 

+ کتا ; ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٤/۱٠/٢٥
comment نظرات ()